Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Od 20 lat działają na rzecz osób niepełnosprawnych. Jubileusz Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Grodzisku Mazowieckim

Data: 26.11.2019 r., godz. 15.04   675
25 listopada Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Grodzisku Mazowieckim obchodziło 20-lecie istnienia. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w grodziskiej „Mediatece”. Nie zabrakło ciepłych słów uznania, gratulacji oraz wzruszeń.
Na obchody 20-lecia Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Grodzisku Mazowieckim przybyli m.in. władze samorządowe, podopieczni i sympatycy Stowarzyszenia.
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło starosty Marka Wieżbickiego, wicestarosty Krzysztofa Filipiaka oraz sekretarz powiatu grodziskiego Joanny Damaziak.

W 1999 roku u państwa Marii i Wojciecha Hardtów zrodził się pomysł powołania Stowarzyszenia, które byłoby miejscem dla osób niepełnosprawnych ruchowo, intelektualnie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz ich opiekunów.
Od lat Stowarzyszenie współpracuje m.in. ze Starostwem Powiatu Grodziskiego, a szczególnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim.

Wyrazy uznania i gratulacje przekazał starosta Marek Wieżbicki. Wręczył również statuetkę jubileuszową.
Nie zabrakło ciepłych słów i chwil wzruszenia. Tego wieczoru zaproszeni goście mogli obejrzeć występ podopiecznych Stowarzyszenia oraz wysłuchać koncertu Marka Majewskiego. Na koniec na wszystkich czekał również poczęstunek.

Zdjęcia: Marcin Masalski