Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Kluby Sportowe

2909
Poradnik teleadresowy.
Księga ewidencyjna dla klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statut nie przewiduje prowadzenia działalności gospodarczej

Ludowy Klub Jeździecki „Książenice-Kuclandia”, Książenice 51, 05-825 Grodzisk Maz.

Grodziski Klub Sportowy „Pogoń”, Al. Mokronoskich 4, 05-825 Grodzisk Maz.
-Marek Finkowski

Klub Sportowy „Milan”, ul. Turczynek 8, 05-825 Grodzisk Maz.
-Marek Dziewicki

Ludowy Klub Sportowy „Chlebnia”, Chlebnia 59, 05-825 Grodzisk Maz.
-Sławomir Jackowski

Grodziski Klub Kolarski „Opty-Mazowsze”, ul. Królewska 6, 05-825 Grodzisk Maz.
-Tadeusz Wzorek

Ludowy Jeździecki Klub Sportowy „U Wasyla”, ul. Gen. Skokowskiego 107a, 96-313 Jaktorów
-Wasilij Biereżnow

Grodziskie Amatorskie Stowarzyszenie Sportowe, Adamowizna, 05-825 Grodzisk Maz.
-Wojciech Emeschajmer

Młodzieżowy Klub Koszykówki, ul. Szczerkowskiego 7/30, 05-825 Grodzisk Maz.
-Marek Kirkowski

Grodziski Klub Siatkarski „Grom”, ul. Westfala3a, 05-825 Grodzisk Maz.
-Mariusz Filipiak

„MWEK TEAM”, ul. Fiderkiewicza 27, 05-822 Milanówek
-Michał Jasiński

Grodziski Klub Żeglarski „Czysty wiatr”, ul. Zielony Rynek 2, 05-825 Grodzisk Maz.
-Mirosław Łyszkowski

Klub Sportów Ekstremalnych BROS, Książenice 81, 05-825 Grodzisk Maz.
-Tomasz Skrzypkowski

LKS „Wrzos”, ul. Maklakiewicza 2, 96-316 Międzyborów
-Radosław Śliwerski

Gminny Klub Sportowy „Orion-Plus”, Cegłów 21, 96-314 Baranów
-Waldemar Brzywczy

Mazowiecki Klub Turystyki Rowerowej „Mazower”, ul. P. Skargi 8b, 05-822 Milanówek
-Andrzej Jarzyna

Sportowy Klub Jeździecki Stowarzyszenie Amber Horse, ul. Kościuszki 116, 05-822 Milanówek
-Katarzyna Widalska

„Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie”, ul. Chełmońskiego 104, 96-313 Jaktorów
-Tadeusz Murzyn

Klub Sportowy „Polish Soft Tenis Association”, ul. S. Batorego 17a, 05-825 Grodzisk Maz.
-Tomasz Matuszelański

Stowarzyszenie Sportowe Grodziski Klub Karate „Tora”, ul. Armii Krajowej 9 m 31, 05-825 Grodzisk Maz.
-Maciej Walo

Jaktorowski Klub Karate Fudokan-Zanshin, ul. Błotna 27B, 96-313 Jaktorów
-Sylwester Drązikowski

Grodziski Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych „Edyp”, ul. 3 Maja 61, 05-825 Grodzisk Maz.
-Adam Biniszewski

Grodziski Klub Sportów Motorowych „GKM”, yl. Mazowiecka 135, 05-825 Grodzisk Maz.
-Krzysztof Paździur

Klub Sortowy Taekwon-do w Grodzisku Maz, ul. Francuska 2, Janinów, 05-825 Grodzisk Maz.
-Mariola Młynarska

Stowarzyszenie RC Podkowa, ul. Sarnia 27, 05-807 Podkowa Leśna
-Mariusz Kawecki

Grodziskie Stowarzyszenie Aikido-Sohei i Miłośników Dalekiego Wschodu,
ul. Westfala 3a, 05-825 Grodzisk Maz.
-Teimuraz Maglakelidze

Mazowieckie Stowarzyszenie Sportowe, ul. Obrońców Getta 20/2, 05-825 Grodzisk Maz.
-Zbigniew Pabiszczak

Kartingowy Klub Sportowy, ul. Szeroka 20a, 05-825 Grodzisk Maz.
-Mateusz Dajnowski

Klub Sportowy „Hardonbmx team”, ul. Graniczna 41, 05-822 Milanówek
-Mateusz Kawałkowski

Stowarzyszenie „Akademia Sportu Żabia Wola”, ul. Warszawska 27, 96-321 Żabia Wola
-Cezary Granica

Klub Sportowy Capoeira Camangula, ul. Słoneczna 14, 05-825 Grodzisk Maz.
-Jarosław Kaniut

Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego „Nikobushi”, ul. Cedrowa 1d, 05-825
Czarny Las,
-Ewa Szelągowska-Kalman

Grodziski Klub Szermierczy ul. Orzeszkowej 29, 05-815 Grodzisk Maz.
-Krzysztof Karlicki

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Akademia Malucha” ul. Nadarzyńska 14, 05-825 Grodzisk Maz.
-Adam Bruszewski

Klub Sportowy „Biegi Grodzisk Mazowiecki” ul. Westfala 3a, 05-815 Grodzisk Maz.
-Wojciech Cynowski

Stowarzyszenie Orzechowa 22, Rumianka, 96-321 Żabia Wola,

Uliczny Klub Sportowy Street Games Grodzisk Mazowiecki, ul. Gen. Kleberga 4, 96-313 Jaktorów,
-Damian Gawrych

Towarzystwo Strzeleckie „Bellona”, ul. Bairda 52 m. 57, 05-825 Grodzisk Maz.
-Artur Wołosz

Stowarzyszenie Apollo Tenis Club, Grodzisk Maz.

Stowarzyszenie Sportowe Klub Motocyklowy White Arrows, ul. Merkurego 48, 05-825 Kozerki,
-Tomasz Pośnik

Stowarzyszenie Sportowe Enklawa, ul. Grunwaldzka 9/7, 05/825 Grodzisk Maz.
-Dawid Krawczyński

Klub Sportowy Sprint, ul. Jaśminowa 2A, 05-825 Grodzisk Maz.
-Kamil Sułkowski

Stowarzyszenie „Wakethletics”, ul. Bałtycka 31/2, 05-825 Grodzisk Maz.
-Michał Ryczek

Wykaz klubów sportowych działających w formie stowarzyszeń, których statut nie przewiduje prowadzenia działalności gospodarczej, zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym posiadających siedzibę na terenie Powiatu Grodziskiego


Ognisko TKKF „Podkowa”, Głogów 11, 05-807 Podkowa Leśna

Towarzyski Klub Sportowy „Marynki”, Janinów 36, 05-825 Grodzisk Maz.

Klub Jeździecki „Grzmiąca”, ul. Grzmiąca 25, 96-311 Skuły

Klub Jeździecki „Welt”, Opypy 55, 05-825 Grodzisk Maz.

Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy „Grodzisk”, ul. Żwirki i Wigury 9, 05-825 Grodzisk Maz.

Grodziski Klub Koszykarski, ul. Westfala 3a, 05-825 Grodzisk Maz.

Grodziski Klub Szachowy im. Mieczysława Najdorfa, ul. Szeroka 12, 05-825 Grodzisk Maz.

Klub Sportowy „Tur’, ul. Warszawska 33, 96-313 Jaktorów

Klub Sportowy „Bogoria”, ul. Westfala 3, 05-825 Grodzisk Maz.

Księga ewidencyjna dla Uczniowskich Klubów Sportowych

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, ul. Kościuszki 30, 05-825 Grodzisk Maz.
-Artur Niedziński

Uczniowski Klub Sportowy „Jaguar”ul. Zielony Rynek 2, Grodzisk Mazowiecki

Uczniowski Klub Sportowy „3” Milanówek, ul. Żabie Oczko 1, Szkoła Podstawowa nr 3
-Krzysztof Filipiak

Uczniowski Klub Sportowy „Kmicic”, ul. Bartniaka 13 a, Grodzisk Mazowiecki, Szkoła Podstawowa nr 1,

Uczniowski Klub Sportowy „1” Milanówek, ul. Królewska 69, Milanówek, Szkoła Podstawowa nr 1,
-Arkadiusz Ciborowski

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka”, ul. Sportowa 31, Szkoła Podstawowa nr 6, 05-825 Grodzisk Maz.
-Marek Kaflik

Uczniowski Klub Sportowy „Opty-Miści”, szkoła Podstawowa nr 5, ul. Zondka
-Ewa Daniłowska

Uczniowski Klub Sportowy przy Publicznym Gimnazjum w Milanówku.
-Joanna Staszkiewicz

Uczniowski Klub Sportowy „Międzyborów”, ul. Staszica 5, 96-316 Międzyborów
-Jacek Olenderek

Ludowy Klub Spotrowy „Olimp”, ul. Żwirki i Wigury 4, 05-825 Grodzisk Maz.
-Katarzyna Wiśniewska

Uczniowski Klub Sportowy „Relax”, ul. Kilińskiego 21, 05-825 Grodzisk Maz.
-Małgorzata Szwed

SKS „V6”, ul. Kilińskiego 8c, 05-825 Grodzisk Maz.
-Robert Kwiatkowski

Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik”, ul. Wójtowska 3, 05-822 Milanówek
-Małgorzata Rokicka-Kowalska

Uczniowski Klub Sportowy „Jaktorów”, ul. Warszawska 88, 96-313 Jaktorów
-Stanisław Kuberski

Uczniowski Klub Sportowy „Sparta”, ul. Zondka 6, 05-825 Grodzisk Maz.
-Paweł Pieniążek

MUKS-„Mak”, ul. Westfala 3a, 05-825 Grodzisk Maz.

Uczniowski Klub Sportowy „Piranie”, Bartniaka 13 a, 05-825 Grodzisk Maz.
-Marek Kowalski

Uczniowski Klub Sportowy – „Koński Raj”, Budy Michałowskie 43, 96-316 Międzyborów
-Magdalena Chynowska

Uczniowski Klub Szachowy, ul. Żabie Oczko1, 05-822 Milanówek
-Tadeusz Feręczkowski

Uczniowski Klub Sportowy „Rzut Podkową”, ul. Jana Pawła II 20, 05-807 Podkowa Leśna
-Bożena Soda

Uczniowski Klub Sportowy „Józwfina”, ul. Mazowiecka 1, 96-321 Żabia Wola
-Krystyna Pieniążek

Uczniowski Klub Sportowy „Heros”, ul. Inżynierska 17 b, 05-822 Milanówek
-Jacek Gawor

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Józefinka”, ul. Mazowiecka 1, 96-321 Żabia Wola
-Anna Mucha

Uczniowski Klub Sportowy „Pantera-Podkowa Leśna”, ul. Jana Pawła II 20, 05-807 Podkowa Leśna
-Paweł Wąsikowski

Uczniowski Klub Sportowy Ofensywa Książenice Szkółka Piłkarska Włoska, Al. E. Marywilskiego 8, 05-825 Grodzisk Maz.
-Maurycy Deske

Uczniowski Klub Sportowy „Ojrzanów”, ul. Szkolna 1, 96-321 Żabia Wola
-Bogdan Hłasko

Uczniowski Klub Sportowy Dwójka Podkowa Leśna
-Artur Błażeja

Uczniowski Klub Sportowy Mazovia Grodzisk Mazowiecki, ul. Zielony Rynek 2
-Jacek Olasek

Uczniowski Klub Sportowy „Sporting”, ul. Drozda 15, 05-825 Grodzisk Maz.
-Bartosz Bartosiewicz

Uczniowski Klub Sportowy „Bajejki z ulicy Matejki”, ul. Jana Matejki 6B, 96-316 Międzyborów,
-Błażej Ogrodowski

Uczniowski Klub Sportowy Hoang Long, ul. Kilińskiego 21, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,
-Marcin Sobieraj,

Uczniowski Klub Sportowy „Budo Grodzisk Mazowiecki”, ul. Rumiankowa 1/35, 05-825 Grodzisk Maz.
-Bartłomiej Wykrytowicz

Uczniowski Klub Sportowy „Morwa”, ul. Brzozowa 1, 05-822 Milanówek,
-Urszula Figacz,

Uczniowski Klub Sportowy Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki, ul. Westfala 3, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,
-Jacek Kiciński,

Uczniowski Klub Sportowy Primo ul. Mleczna 17, 05-825 Grodzisk Mzaowieck
-Maria Król

Uczniowski Klub Sportowy „Agatos-judo” ul. P. Skargi 5a/54, 05-822 Milanówek,
-Maciej Dziewicki,

Uczniowski Klub Sportowy Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego,
ul. Brzozowa 1, 05-822 Milanówek,
-Olaf Rodowald,