Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Biblioteki

1647
Poradnik teleadresowy.
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
ul. Spółdzielcza 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Dyrektor Biblioteki - Dorota Olejnik
Numer tel.:+48 22 734 79 03
e-mail: d.olejnik@biblioteka.grodzisk.pl
www.biblioteka.grodzisk.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży
Ewa Nagat
Numer tel.:+48 22 734 79 06
e-mail: e.nagat@biblioteka.grodzisk.pl

Oddział dla Dzieci

Maria Zdrojewska
Numer tel.:+48 22 734 79 07
e-mail: m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

Czytelnia Naukowa
Alicja Siurdyna
Numer tel:. +48 22 734 79 06
e-mail: a.siurdyna@biblioteka.grodzisk.pl


Instruktor powiatowy - Ewelina Pawłowska

Numer tel.:+48 22 734 79 08
e-mail: e.pawlowska@biblioteka.grodzisk.pl

Filia nr 2 Pawilon Kultury
ul. Westfala 3, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Kierownik - Alicja Bogucka
Numer tel.:+48 22 100 58 70
e-mail: a.bogucka@biblioteka.grodzisk.pl

Filia nr 1 Kady
ul. Środkowa 72 Grodzisk Mazowiecki
Robert Muchajer
Numer tel.:+48 22 728 29 96
e-mail: r.muchajer@biblioteka.grodzisk.pl

Filia nr 3 Izdebno Kościelne
Szkoła Podstawowa w Izdebnie Kościelnym,
ul. Ks.M. Oziębłowskiego 9
Młodszy Bibliotekarz - Marcin Kalkosiński
Numer tel.:+48 514 044 270
e-mail: m.kalkosinski@biblioteka.grodzisk.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie
ul. Armii Krajowej 49, 96-314 Baranów
tel. +48 46 856 03 30
e-mail: gbpbaranow@onet.eu

Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie- Filia Biblioteki Publicznej w Kaskach
96-314 Kaski, ul. Królewska 44
tel. +48 46 856 08 47

Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie - Filia Biblioteki Publicznej w Golach
96-314 Gole

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie
ul. Chełmońskiego 4, 96-313 Jaktorów
tel./fax +48 46 856 40 17
e-mail: biblioteka@biblioteka-jaktorow.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie - Filia w Międzyborowie
ul. Poniatowskiego 1, 96-316 Międzyborów
tel. +48 46 855 55 01
e-mail: bibliotekamb@gmail.com

Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli
ul. Warszawska 27, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 82 60
e-mail: biblioteka@biblioteka-zabiawola.pl

Miejska Biblioteka w Milanówku

ul. Spacerowa 4,
05-822 Milanówek
tel.: 22 755 81 13
e-mail: mbp.milanowek@neostrada.pl
www.mbpmilanowek.pl

Biblioteka Parafialna
ul. Kościuszki 41,05 - 822 Milanówek
tel. (22) 724 – 89 - 36

Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej
ul. Błońska 50, 05 - 807 Podkowa Leśna
tel. (22) 758 – 96 - 48
fax (22) 758 – 96 - 48
http://www.mbp-podkowalesna.pl