"Skąd bierzemy pieniądze i na co je wydajemy"

Data: 18.07.2022 r., godz. 11.00    426
Nowa publikacja Powiatu Grodziskiego

Szanowni Państwo,

z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu publikację "Skąd bierzemy pieniądze i na co je wydajemy", dotyczącą budżetu Powiatu Grodziskiego. Niniejsze wydawnictwo pokazuje, jakie są źródła dochodów Powiatu i w jaki sposób środki finansowe zostają rozdysponowane na realizację poszczególnych zadań.

Władze Powiatu Grodziskiego wkładają duży wysiłek w pozyskiwanie środków zewnętrznych. Te dodatkowe pieniądze umożliwiają realizację wielu zadań oraz zaspokojenie potrzeb mieszkańców naszego powiatu. Przeprowadzenie wielu inwestycji czy projektów byłoby niemożliwe do wykonania bez tego dofinansowania.

Zapraszamy do lektury, z której dowiedzą się Państwo, co Powiatowi Grodziskiemu udało się zrobić na przestrzeni ostatnich czterech lat, by pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie wszystkich mieszkańców naszego Powiatu.

Starosta Grodziski

Marek Wieżbicki

Publikacja do pobrania:

Skąd bierzemy pieniądze i na co je wydajemy.pdf (6.03 MB)