16 maja w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim odbyła się III edycja Stołecznej Gali Instruktorskiej „Dziś Jest Pojutrze”, organizowanej przez Chorągiew Stołeczną Związku Harcerstwa Polskiego im. Bohaterów Warszawy.
W wydarzeniu uczestniczył Starosta Grodziski Marek Wieżbicki. Gala była okazją do podsumowania działalności harcerskiej minionego roku oraz uhonorowania osób i środowisk szczególnie zaangażowanych w pracę harcerską i wychowanie młodzieży. Spotkanie przebiegło w uroczystej atmosferze i zgromadziło instruktorów, harcerzy oraz zaproszonych gości z całego regionu.