Starosta Grodziski Marek Wieżbicki 23 maja uczestniczył w uroczystym otwarciu międzynarodowego turnieju szermierczego U14 European Circuit „Grodziska Szabla 2026” – IX Memoriału Jerzego Pawłowskiego, organizowanego przez Grodziski Klub Szermierczy. W zawodach wzięło udział 151 młodych szermierzy z Polski oraz ośmiu krajów europejskich, a Grodzisk Mazowiecki reprezentowało 22 zawodników miejscowego klubu. Turniej był nie tylko sportowym świętem szermierki, ale także okazją do integracji międzynarodowego środowiska sportowego.
U 14 European Circuit Grodziska Szabla 2026
Data: 25.05.2026 r., godz. 13.50
191
IX Memoriał Jerzego Pawłowskiego
IX Memoriał Jerzego Pawłowskiego