Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku
weekend zamknięcia wystawy Wajda / Iwaszkiewicz. Umarzyłem więc sobie piękny film… Panny z Wilka w obiektywie Renaty Pajchel organizowanej wspólnie z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym.