Kolejne dofinansowanie dla Grodziskich Przewozów Autobusowych

Data: 26.07.2023 r., godz. 08.38    251
Na uruchomienie nowej linii autobusowej.

W piątek 21 lipca Zarząd Związku Powiatowo-Gminnego Grodziskie Przewozy Autobusowe reprezentowany przez Prezesa – Starostę Grodziskiego Marka Wieżbickiego i Wiceprezesa – Wójta Gminy Żabia Wola Piotra Rybkę – podpisał umowę z Wojewodą Mazowieckim na dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych nowej linii nr 14, która od 1 lipca 2023 r. obsługuje mieszkańców Gminy Błonie.

Wartość dofinansowania to 184 147,20 zł.

Rozkłady jazdy i szczegóły dotyczące przewozów autobusowych są dostępne na stronie internetowej Związku: gpa.grodzisk.pl

Związku Powiatowo-Gminnego Grodziskie Przewozy Autobusowe.

Zdjęcie: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie