Nabór wniosków na aktywne formy wsparcia finansowane ze środków Funduszu Pracy

Data: 18.08.2023 r., godz. 13.15    374
Od 17 sierpnia 2023 r. do wyczerpania środków

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim informuje, że od dnia 17 sierpnia 2023r. do wyczerpania środków ogłasza nabór wniosków na następujące formy wsparcia finansowane ze środków Funduszu Pracy:

• staże (stypendium stażowe: 1 790,30 zł)
  • szkolenia w trybie indywidualnym
  • prace interwencyjne (refundacja: 1 491,90 zł + składki ZUS od tej kwoty)
  • bon na zasiedlenie (max. do kwoty: 14 248,52 zł)

Zapraszamy osoby bezrobotne, pracodawców i przedsiębiorców do składania wniosków na ww. formy wsparcia.

Wnioski na formy wsparcia należy składać w Punkcie Obsługi Klienta na parterze w siedzibie urzędu ul. T. Kościuszki 30 w godzinach od 8:15 do 14:30 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres urzędu: ul. T. Kościuszki 30, 05-825 Grodzisk Mazowiecki lub za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej Adres ESP: /PUPGrodziskMaz/SkrytkaESP lub poprzez portal: praca.gov.pl.

Więcej informacji, w tym niezbędne dokumenty oraz dane kontaktowe osób udzielających informacji dostępne na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim pod linkiem: