Zapraszamy na Ogrody Integracji

Data: 27.09.2023 r., godz. 13.00    325
W piątek 29 września w godzinach 9:30 – 14:30

SZESNASTY POWIATOWY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Plakat Ogrody Integracji

„Ogrody Integracji”

pod patronatem

Starosty Powiatu Grodziskiego Marka Wieżbickiego

Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego

WYSTĄPIĄ

• Gość specjalny
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej z Podkowy Leśnej, Grupa „Mrówki z Podkówki” – „ŚDS na rockowo – 12 lat później”
  • Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Malwa Plus” z Grodziska Mazowieckiego – „Kosmiczne różnorodności”
  • Zespół Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego z Grodziska Mazowieckiego – „W bajkowym świecie Eko-Bohaterów”
  • Dom Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej z Milanówka, Grupa „Anioły z Milanówka” – „Bitwa o muzykę”
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów z Grodziska Mazowieckiego, Igor Sikirycki – „Orzeszek”
  • Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych z Grodziska Mazowieckiego wraz z dziećmi z Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury w Adamowiźnie Zespół „Okulele” – „Wspomnienie z wakacji”
  • Dom Pomocy Społecznej z Izdebna Kościelnego z filią w Grodzisku Mazowieckim – „Z muzyką przez życie”
  • Warsztat Terapii Zajęciowej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Milanówku – „Tajemniczy ogród”
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny z Jaktorowa, Zespół „Kółko graniaste” – piosenki

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

Wystawa dorobku artystycznego uczestników Przeglądu oraz indywidualnych osób niepełnosprawnych

Przegląd odbędzie się 29 września 2023 r. w godz. 9:30 – 14:30

w Sali Kinowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim