Zaproszenie na spotkanie

Data: 29.09.2023 r., godz. 14.05    249

Starostwo Powiatu Grodziskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego na spotkanie z przedstawicielem Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Celem spotkania jest przedstawienie założeń oraz zasad uczestnictwa w otwartych konkursach ofert w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w edycji 2024.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 października 2023 r. w godz. od 11.00 do 13.00 w Starostwie Powiatu Grodziskiego przy ul. Dalekiej 11a w Grodzisku Mazowieckim.

Prosimy o potwierdzenie udziału (nazwa organizacji, ilość uczestników) do 16 października 2023 r. na adres: starostwo@powiat-grodziski.pl

O uczestnictwie w spotkaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona.