Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Data: 02.09.2022 r., godz. 10.40    373
1 września 2022 r. odbyły się uroczyste obchody rocznicy.

W czwartek 1 września 2022 r. w Grodzisku Mazowieckim odbyły się obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W tym dniu oddajemy hołd tym wszystkim, żołnierzom i cywilom, którzy oddali swe życie w bohaterskiej walce z najeźdźcą.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 17:00 mszą świętą w intencji Ojczyzny odprawioną w Kościele pw. św. Anny w Grodzisku Mazowieckim. Po nabożeństwie złożono kwiaty na Mogile Obrońców Ojczyzny na cmentarzu parafialnym.

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu Grodziskiego: Starosta Grodziski Marek Wieżbicki oraz Radna Powiatu Grodziskiego Małgorzata Sędzińska.

Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej
Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 1, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 2, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 3, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 4, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 5, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 6, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 7, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 8, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 9, Obchody 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, foto nr 10,